Hirdetés

Aktív témák

  • Mennyi?

    aktív tag

    válasz -NoVa- #2198 üzenetére

    - Dombos, vagy viszonylag síkabb területen használod a bringád?

    Is-is. :) Főként sík aszfalt, és van emelkedős is ... (Bkv-pótlék, melóba járás főként, de lehessen vele elmenni túrára is)

    - Oda tudsz figyelni a kátyúkra, padkákra és vigyázni a bringádra?

    Persze igyekszem, de ez nem azt jelenti, hogy egyszer sem sikerült még elkapni a kátyúkat! És még pl. ugye, ha főúton tekersz és nyomul melletted a busz és esélyed sincs kikerülni a lukat! Ezért vettem ''masszív'' bringát, mert előtte egy egyszerű, mezei trekkingen 2-3 havonta cserélgetthettem a felniket és hetente a küllőket! :(

    - Mi pénzt szánnál rá elsőre, és mennyit kb. félévente karbantartásra?

    Hmmm. Igen! Az a gáz, hogy most lenne egy nagyobb beruházás másra és kényszer lenne a kiadás. De most(!!!) van egyrészről lehetőségem a Gepida cuccokra (de azt szerintetek akkor nem érdemes), másrészről ami nagyobb baj, hogy most nagyon szenvedek vele tekerésnél tehát a láncot és a fogaskereket mindenképpen cserélni kell, de viszont nem tudok élni nélküle(!!!) és nem tudom nélkülözni egy napra sem!

    Visszakérdezek: szerinted mennyi lenne az ideális összeg, amit érdemes lenne rászánni egy kátyúbíró, masszív, gyors, megbízható keróra?


    [Szerkesztve]

Aktív témák