Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Zola007

    veterán

    válasz -=RelakS=- #9802 üzenetére

    szerintem akkor sem indokolt villogni, inkább más módon kell megoldani a láthatóságot.
    fényvisszaverő mellény/ sapka, reflexcsíkok a vázon vagy a gumin, stb

    (#9801) cekkk: én alapvetően nyugodt természet vagyok, de a stroboszkóptól el kezd felmenni az agyvizem (ez a megütnék valamit/kit érzés lesz úrrá az emberen és ezt már mástól is hallottam)
    Valószínűleg az látóközpontunk vagy idegrendszerünk érzékenyebb a vizuális terrorra :)

    én autót látok lassítok, sose tudni, annyit nem ér a töretlen tempó
    tegnap is körülbelül 4-5 mp-be telt az autós kollégának eldönteni, hogy neki jobbra kanyart keresztező kerékpárúton vajon kinek lehet elsőbbsége.

    de az tény hogy a villogó biciklis még mindig százszor jobb mint a kivilágítatlan

    küllőre szerelhető szürke 3M-es foszforeszkáló csövecskét használ valaki?

    [ Szerkesztve ]

    Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

  • t-bali3

    senior tag

    válasz -=RelakS=- #9802 üzenetére

    Szerintem a villogásnak szürkületkor van értelme. Akkor jobban kitűnik a biciklis. Ha besötétedett, akkor jöhet az egyenletes világítás. Igaz nekem nem ez a manapság divatos reflektorom van, de így is bevállt.

Új hozzászólás Aktív témák