Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • deny330

    aktív tag

    válasz Runner_fxr #86473 üzenetére

    Azt hiszem megvárom, míg 27,5-ös vázak lesznek ilyen akcióban. 26-osokból nem igazán van most a használt piacon értelmes gép ahogyan észrevettem. Akad 1-2, de XC gépek. Egy 150-es úttal rendelkező AM-et ha kitudok fogni lehet belecsapok, de kicsit frusztrál, hogy ha valami nem tetszik rajta azt cserélnem kell majd - bár lehet, hogy költség hatékonyabb. Szívem szerint 27,5 kerékméretű AM cangát elhoznék, de gondolom nem sok olcsó darab van. Hasonló darab kellene , csak sajnos ez már eltér az AM-től és nem túl kényelmes vele mászni. Mongoose Otero sem tűnik rossznak, csak az meg még messze van az AM-től. Holnap lehet, hogy összeszámolom mennyire jön ki a végősszeg az építéssel, de szerintem ebből úgysem lesz semmi. :O :))

    Remélem a közeljövőben találok használható AM vázat, vagy valami értelmes cangát. Nem vonz az új bicók ára, de ha ne adj isten megveszek egy Canyon féle bicót jelentkezem! :DDD

    Köszönöm a rengeteg választ és a "szőrszál" hasogatást, szerintem a pénztárcám sokat köszönhet most neked.

    Szerk: Talán ezen a Scotton elgondolkoznék. :B

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák