Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ivana

    Ármester

    válasz Hasaggymeg #83877 üzenetére

    Outizni azért szeretek városban, mert az gyors, és elég keményen lehet vele rakni. Baromi gyors, gyorsabb mint az autózás sokkal, persze nem béna divat bringásoknak. Persze a jeget nem szereti, de mi szereti? Nálunk a kerületből sokan járnak outival jó időben a város másik felére ilyen 10-15kmeket...

    De általában városban túra csepellel megyek, szerintem annál jobb nincs A-ból B-be. Ja meg ilyenkor igazi pesti jampinak nézek ki, ugyanis csepelen, farmergatyában, adidas városi cipőben és így tavasszal egy mustársárga vászon átmeneti kabátban.

    (#83881) zoli03 Egy átlagos MTB áttétjei rövidek nekem városba, teló felesleges, üléspozíciót annyira nem szeretem, egyenes kormány túl kevés fogás pozíciót nyújt. Egy régi crmo monti talán játszhatna, de egy mai telós biztos nem. Azzal meg az a baj, hogy szét van használva általában, viszonylag új normális alkatrész nincs. Illetve 26"-os amit nem annyira szeretek. Mondjuk ilyen beszerzésén gondolkodtam már, de nem városi célra.
    Az ideális szerintem egy modern roadster kontrás agyváltóval és jó nagy dobfékes agydinamóval elöl.

Új hozzászólás Aktív témák