Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Runner_fxr

    Ármester

    válasz zodo #83615 üzenetére

    Elég sok VDO órát eladtunk a boltban, nem sok gond volt velük. Szóval simán lehet, hogy veszel egy VDO M2-est és az ég világon semmi bajod nem lesz vele. Ez az én személyes tapasztalatom volt, nekem a Sigma kicsit jobban is tetszett, és soha semmi fagyás, bizonytalanság nem volt vele kapcsolatban. Nem is cseréltem volna le, csak az előző bringába bele alkudták, amit eladtam. :)
    Szóval igazából, azt vedd amelyik jobban tetszik, garancia úgy is lesz mind a kettőre.

  • geotigris9

    tag

    válasz zodo #83615 üzenetére

    Nekem régen volt egy csepp ütés és por álló Sigma órám is amit jó pár évig gond nélkül használtam, de aztán első elem csere után el kezdte habzsolni az elemeket. Egy hónapot ha bírt benne az elem pedig kapott ajánlott speciális összetételű elemet is azt is megette. (valami ezüs-oxid összetételű) Az első elem cserélyig teljesen rendben volt.
    Most a montin újra Cateye van, minőségben, megbízhatóságban ez nekem a favorit és szerintem sokaknak. Mégis Japán minőséget tükrözi.
    (Az első órám is egy Cateye volt nagyon sokáig meg volt, jól minden gond nélkül működött aztán bringával eggyütt meglovasították, gyaníthatóan még mindig működne. :D )

    Én is vezetékest preferálom nem kell neki plusz még egy elem és vételi zavar is kizárt rádió jeladásból adodóan. Lehet jól esztétikusan rögzíteni a vezetéket meg van a módja. Rádiósnál meg ott a villánál az relatíve ,,órmótlan,, jeladó is ha úgy nézzük. ;]

    [ Szerkesztve ]

    ((( Hallgass Szabad és Független Tilos Rádiót FM90.3./Tilos.hu Mert megéri! )))

Új hozzászólás Aktív témák