Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ro_bert17

    őstag

    válasz Cathfaern #61909 üzenetére

    Olyan 6 éve vettem (amikor az acdc volt Budapesten, talán 2009?). Egy bringakölcsönző kiárusította a meglévő kerékpárjait, és egyszerűbbekre cserélte az állományt. Ha jól emlékszem 20, vagy 25-ért vettem. Azóta nem költöttem rá semmit azon kívül hogy vettem rá világítást (ami amúgy is volt rajta, csak nem tudtam hogy működik :D), zárat, pumpát, egyszer fékpofákat, meg egy belsőt.
    Ha most 20-25-ért teljesen rendbe hozná valaki, akkor remélhetőleg a következő 6 évben lesz működő bringám, és nem kell eladnom ezt 10-ért, meg venni helyette másikat sok-sok 10-ért.

    (#61911) Hasaggymeg: ő az. :DDD
    Bár gondolom nem ez volt a célzás. Tavaly nyáron királydinnye tüske afférom volt. Elmentem az Árkádba a bringa boltba és vettem belsőt. Annyit kértem bírja a strapát mint az előző. Adtak valami continentalt (aminek szerintem az abroncsátmérője is kisebb volt mint az eredeti) mentem vele 5 km és durrdefektes lett. Próbáltam youtubeos videó szerint alaposan, precízen megcsinélni, de biztos én voltam a balf@sz. Ezért gondoltam elviszem szervizbe, de előtte bepróbáltam az autóba. Csak úgy fért be, ha az első kereket levettem, viszont a fékkel valamit elszúrtam.
    Szóval ezeket helyre hozását szeretném szakira bízni. Aki ezek mellett megnézné, karbantartaná a hajtást, meg a fékeket. (Meg az se lenne hátrány, ha a sok feketeszigetelő szalagok számát csökkenteném a bringán.)

Új hozzászólás Aktív témák