Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Runner_fxr

    Ármester

    válasz Hasaggymeg #61503 üzenetére

    Na ebbe a robbantgatásba jobb bele sem menni, régebben már a politika topikból is majdnem kivágtak a véleményem miatt, a liberális érzelmű moderátorok. :) Az biztos ha rajtam múlna, az összes füstös képű, buckalakó ki lenne b@szva az EU-ból, meg azok a liberálisok is akik ezt engedik. Aztán nem lenne itt robbantgatás.

    -=RelakS=-: Valóban ugyanaz az az első 11 fokozat, benéztem, én kis naivan azt hittem talán változtattak az átmeneteken, de ezek szerint csak kapott egy nagyobb 50-es fogat. Ettől függetlenül biztos jól jön ez is. 500%-os tartományt írnak.
    Az új 12-es láncon olyan változtatásokat csináltak amik kevésbé koptatják a koszorút is, és nagyobb élettartamot ígér. Aztán, hogy ebből mi igazolódik be a valóságba az majd kiderül egy tartós teszten. Ezek a kazetták és láncok sajnos nem a hosszú élettartamról híresek. Minél több a fokozat, annál hamarabb kopnak ezek a cuccok általában. 120kg általában a kerékpáros alkatrészek terhelhetőségének felső határa. Ezeknek a verseny cuccoknak lehet kevesebb is. Biztos nem lenne hosszú életű nálad, ha úgy rendesen taposnád hegyi körülmények között. :)
    268g a 11-es, gondolom ez is hasonló súlyban lehet.
    Azért nem semmi az ára az tény, durván 450K egy ilyen 12-es Sram szett.

    6030D: De bizony, hogy kilövöm a netet. :) Telefon nyilván van nálam, de igyekszem csak a természetben történő kikapcsolódásra és a kerékpározás élményére koncentrálni. :)

    Nyilván van hasznos oldala ezeknek a progiknak, nem vitatom én ezt, de számomra akkor is visszatetsző ezeknek a hétköznapi felhasználása. Megmosolyogtató amikor egy egész életében tesiből felmentett bohóc játssza az olimpikont. :) Szerintem ilyen ismerőse kb mindenkinek van manapság ha körbenéz a f@szbúkon.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák