Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • jjeahh

    nagyúr

    válasz 6030D #264507 üzenetére

    Egy fokkal már nekem is szimpibb az új Supercaliber, mint a régi, mert jobb lett a geo és kevésbé egyedi a hátsó tag, így valszeg egyszerűbben szervizelhető. De nekem ami az egyszerű, könnyű és hatékony fullyt illeti, ránézésre még mindíg az arc8 evolve fs tetszik a legjobban. Azon a tag teljesen szabványos, a hátsó háromszög és csapágyazás, "forgáspontok" elég okosan vannak megoldva. Én már csak egy olyan tagot kívánok, amit házilag is lehet fullosan, egyszerűen szervizelni és akkor már csak a magasabb ár és picivel nagyobb súly maradna, mint negatívum. Az arc8-al amúgy szerintem az a gond, hogy túlságosan előreszaladt a geóval meg mindennel és ami ennyire meghaladja a korát, az ritkán lesz sikeres :( . 2022-ben kijöttek egy olyan xc-vel, aminek kb. enduro geoja van, innovatív felfüggesztése és még a neve is exotikus... ezt max Scott vagy Speci logóval kajálták volna be az emberek, de azzal sem biztos.

    [ Szerkesztve ]

    Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

Új hozzászólás Aktív témák