Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Solad

    őstag

    válasz Because #26243 üzenetére

    Aki fényes nappal későn veszi észre az úton haladó kerékpárost, az nem alkalmas a vezetésre és/vagy nem megfelelő sebességgel érkezik.

    No girlfriend on valentine's day.. More money for bike parts

  • imyourfriend

    őstag

    válasz Because #26243 üzenetére

    Féltem az életemet annyira, hogy megválasszam mikor megyek ki tekerni. Viszont nem a szabályellenességre megyek, de egyszerűen ha mindent rendeltetés szerűen felpakolnék a bringára ás mellény stb akkor nagyobb életveszélyben lennék mint most amilyenben vagyok az út szélén. És ez nem vicc! (nem szeretném elemezni a kukás mellény adta hátrányokat és a többit) Abból indulok ki, hogy ~30km/h körül megyek, az autósok 90km/h körül, namost ez a 60-80km/h mert vannak gyorsabbak is, ez szerintem elegendő ahhoz hogy valaki korrigáljon. Ezen felül aki nem vesz észre egy kerékpárost nappal (tételezzük fel este 8-ig nyári időszámítás szerint) az kérem adja vissza a jogosítványát, nincs mit keressen az úton gépjárművével. Néha még az 1m-es oldaltávolságot se tartják be, nem hogy más szabályokat. Kérem miről beszélünk? Igen, ki van téve a kivéve célforgalom a mercédeszjeles tiltótábla alá. De feltehetném úgyis a kérdést, 18 nap alatt ~1000km-t tekertem országúton mostanság, fizeted vagy fizeti más azt a kárt ha bringaúton tönkremegy a bringám? Vagy csak hirdetjük itt nagy szerényen hogy zöldek vagyunk így meg úgy, teszünk a környezetbarát életmódért közbe meg a kérdésünk se igaz a témával kapcsolatban... Az meg mindenkinek a saját dolga hogy mit helyez előtérbe. Én ezen a 20-25km-en inkább hamarabb legyek túl mint ott vesződjek egy órát a mellény miatt 40 perc helyett. nincs támadás, csak ne tessék a hajszálaimat égnek állítani. :R

Új hozzászólás Aktív témák