Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • parandroid

    nagyúr

    válasz flash- #180555 üzenetére

    Aluvázas, tiagrás bicajom van most, karbon villával, erről szeretnék felfelé lépni, szóval a karbon váz, és a 105 a minimum. Nagyjából 1500-2000 eur között kezdődnek, de inkább a sáv teteje. Ha valami hasznos extra adódik még hozzá (jó áron ultegra, vagy hogy tárcsával jön), akkor hajlandó vagyok még hozzátenni. Nagyjából ilyesmi lenne a felső határ, ami még belefér a keretbe: [link]. Persze más kérdés, hogy van-e értelme egy hobbibiciklisnek ilyet venni. Forintra amúgy át sem merném számolni, szerencsére euróban kapom a fizumat.

    Amúgy a fent említett, mostani orezágútit 2019 februárban vettem 772 eur-ért (2018-as kifutó modell plusz pedál, plusz kulacstartó, valami 820 lett a vége). Most ugyanez a szint van a lélektani 999 eur-nál. Közben meg ugye egy euróhoz már nem 320, hanem 360 forint kell. :(

    Geo is jó kérdés, canyonnál ugye van az ultimate, és az endurance, értemnis, hogy melyik mi, de hogy hétköznapokban ez hogyan, és hol jönne ki különbségként, azt meg nem mondom...

    Színben nekem ez a linkelt kék nagyon bejön, meg van a halványszürke festésük fekete felirattal, az is nagyon szép: [link] (ez csak a 105-ös modellnél van, cfsl7).

    p

    [ Szerkesztve ]

    I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

Új hozzászólás Aktív témák