Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • itouchfan

    senior tag

    válasz parkr #171075 üzenetére

    Köszönöm a segítséget és a tippeket, ránézek mindenhol!

    INTELligent: azt sajnos nem árulhatom el. ;] De amúgy úgy néz ki, hogy valami gravel lesz. Outizást szeretném elengedni, mert túl sok a negatív élményem az utakról, személyes is, közvetett is, még vannak terveim a sporttal is, mással is, jobb nem kísérteni a sorsot. Ellenben szeretem a koskormányt, szeretem az aszfaltot, sokat tekerek bringautakon (Balaton, Velence, stb), szeretek haladni.
    Úgy voltam vele az elmúlt hónapokban, hogy 29 montit akarok, versenyezni, stb... De azért megtévesztő volt ez a Covid karantén, ha visszaáll az élet, se energiám, se időm nem lesz annyit edzeni, amennyit elfogadhatónak tartok magam számára (10-12 óra/hét). Ha meg tudom, hogy nem vagyok jó, nem edzettem eleget, minek menjek versenyre :U Arról nem beszélve, hogy csomószor hétvégén is van melóm, akár mindkét nap, úgy nehéz előre tervezni, befizetgetni a nevezéseket, aztán otthon maradni szintén nem éri meg. Szóval úgy tűnik, hogy marad az élménybringa, könnyű terep, terep (ahol ki tudom kerülni a forgalmas utakat) + murva, forgalomtól elzárt erdei aszfaltutak, kis forgalmú utak vidéken. Bár még vacillálok, hogy pontosan mi legyen, alszom rá egyet-kettőt. Jó lenne, ha itthon se lenne lefosztva minden.

    HEAHEA: köszönöm neked is!

    Lehet, hogy egy emailt megér, hogy tényleg van-e készleten a kiszemelt.

    „Elvetsz egy cselekvést, és egy szokást aratsz. Elvetsz egy szokást, és egy jellemet aratsz. Elvetsz egy jellemet, és amit aratsz, az a sorsod.”

Új hozzászólás Aktív témák