Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • 6030D

    Ármester

    válasz INTELligent #166818 üzenetére

    Ez a baj. Valószínűleg valami energiatakarékos beállítás miatt kilövi a gps-t, és ott nem mér, de a Wahoo futhat a háttérben, ezért az adatokat rögzíti. A végén meg megcsinálja a grafikonokat a kapott adatokból (gondolom térképen meg egy egyenes vonal van). Egy bringás órát vegyél, ne szenzort. Egy Bryton 10 vagy 15 is jó kezdésnek.

    Börzsöny: rákérdeztem a tapasztaltabb haveroknál is, de ők is azt mondták, hogy amit HollyBoni linkelt, az azért szopó bringával. Én fejből csak azt tudom felidézni, amikor a zöldön felkanyarodik a diósjenői aszfaltról, na az egy köves, gyökeres, húzós mászás, én tuti kikerülném a hadiút felé. A zöld úgyis lefelé jó, ki szeret veretni.
    A csóványosi mászás vége most mindenkinek leszállós, mert pár éve van keresztben egy fa, amin át kell emelni a bringát. A Fultán kereszttől én mostanában nem is a kéken megyek fel, hanem attól jobbra megy egy erdészeti út, ami ugyanoda visz, cserében egyformán emelkedik, köves, hordalékos, de tekerhető. Aki először jár arra, az viszont a kéken menjen, mert ott meg szebb a kilátás. Királyréttől aszfalt, majd szórt köves, utána ahol letér jobbra, az sziklás, köves, saras, attól függ milyen az idő. Ott is két út van, az egyikben vannak meredekek, a másik folyamatosan emelkedik. Én első börzsönyi körnek a klasszik NHH - kerülővel a völgy oldalában Csóványos - zöldön Diósjenő - vissza hadiút útvonalat ajánlanám.

    Merida Big.Nine 6000, Mitas Kratos/Scylla

Új hozzászólás Aktív témák