Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • D.Orion

    veterán

    válasz borix #11696 üzenetére

    Nekem azért rémlik valami olyasmi is, hogy mintha a fitness gépen nagyobb tányérok lennének elől és kisebb koszorú hátul, mint egy cross gépen. A váltás is outi szériából való tipusnevekkel ékeskedik. A hajtókar mérete is nagyobb, a vázgeo is laposabb. Így ébredés után hírtelen csak ennyi jutott eszembe.

    Ha valamiben nem vagy elég tájékozott, akkor ne szólj hozzá, csak figyelj/olvass/tanulj. Több mint egy éve járok a topikba és nagyon sok ragadt rám, de még mindig full noob vagyok egy hozzáértőhöz képest.

    [ Szerkesztve ]

  • Zola007

    veterán

    válasz borix #11696 üzenetére

    Cross trekkinget azért általában jóval nehezebbek, másabb a geometria is.
    Bőven ugyanott vagyok mire egy ilyenből fitness gépet építek vagy talán még odébb.
    Ha pedig olyan trekking alapot akarok venni, amiben még sok potenciál van, az maga übereli egy fitness bringa árát és még számolhatok, járhatok utána, szerelhetek. Akkor mi ebben nekem a biznisz?

    ha kérhetem, linkelj egy olyan cross-trekking alapot akár használtból is, amíből gazdaságosan és igényesen lehetne jó teljesítménypotenciállal rendelkező fitness gépet építeni.
    Nem kötekedés, mert nem vagyok lsta megfogni a villáskulcsot, ha közel ugyanazt ki tudom hozni mondjuk 30-50el olcsóbban.
    De ha ugyanazért a végső árért még mókolnom is kell vele egy csomót, akkor azt a sok elb.szott munkaórát inkább bringán tölteném.

    [ Szerkesztve ]

    Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

Új hozzászólás Aktív témák