Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • Zebu

    addikt

    válasz Napfénysüti #8025 üzenetére

    Jah ezt aláírom. Tiszta állat vagyok. Tegnap még esőben is elindultam az új mezembem és bringával!

    Jól el is áztam, de nem is érdekelt! :) Kicsit mintha most jobban zörögne a bringa némely fokozatban azóta, bár szerintem csak bemagyarázom....

    Azért letakarítottam a kis drágát utána!

    Pont azon elmélkedtem mi lesz vele télen.... Lakásba nem akarom hozni, a kis kerti faházban elférne valahogy... elvégre most is ott van, csak valamire fel kellene lógatnom, vagy valami tartót kellene találnom. Az egyedüli probléma, hogy baromi kicsi a kis sufni! :) 2.40-től lejt lefelé úgy 170-cmig és az alapterület szerintem nem nagyobb 3-4nm-nél.

    Más...

    Nem is mondtam, hogy rendeltem még plusz mezt a netről, valami kínai boltból. Roppant kiváncsi vagyok megjön-e... Főleg azért, mert a regisztrációm valahogy menet közben elszállt, viszont közben a lóvét lerántották. Most itt levelezgetek velük tegnap óta.

    Kiváncsi vagyok mi lesz a vége.... Igaz Paypal-on keresztül csináltam, szóval nagyon nem parázok. Nem látnak semmi megrendelést a nevemnél, csak annyit, hogy kifizettem.... :DDD

    Ma csináltam egy új regisztrációt, mert amihez rendeltem az eltűnt valahogy, nem bánnám, ha valahogy összekapcsolnák a kettőt....

    Villakérdés.....

    Rock Shox, vagy Suntour? :) :DDD Dart 2/3, vagy Raidon? :)
    Gondoltam kellene tárcsafék is a Scottra.... viszont akkor agycsere is lenne... Nemtom megérné-e ebbe belevágni..... vajh mit nyernék vele?

    Még más:)

    Csak nem birok magammal! :D Szerintetek mitől lehet, hogy a Kellys km órám gondolt egyet és elfelejtett mindent és tele van marhaságokkal? Csak állt a bringa és mire mentem érte, be volt kapcsolva és valaki beletett 600km-t...

    [ Szerkesztve ]

Aktív témák