Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • Ariadne

    őstag

    válasz Dirtyz #8017 üzenetére

    Ó, köszönöm szépen, nagyon jól esik... :B
    Egy csomó feltételt szabtam magamnak, hogy elinduljak, és ahogy elkezdtem, előbb-utóbb valahogy mind összejött (teljesíteni 30/800-at, induljon még egy ismerős (végül nem indult, de ez csak helyben derült ki), nevezést szerezni, fuvart szerezni), így már némi esőgyanús felhőtől nem hátráltam meg ott reggel. :D
    A Meridás sátor magasságában közlekedtél, fényképezővel a nyakadban, amikor rajtoltunk, persze nekem könnyebb volt észrevennelek, a pálya szélén sokkal kevesebb ember volt, mint belül. :DDD Egy csomó helyen lementem meg fel, ahol nem gondoltam volna, inspiráló a verseny környezet - jövőre lemegyek a Salamon-toronynál is... Augusztusban irány Bükk rövidtáv. :))

    Még pénteken viszont a szokásos habozós formámat hozva sikerült elborulnom és letérdelnem a kövekre a HHH tetején, rejtély, hogy lehetett a teljes jobb sípcsontomat teljes felületén lila foltokkal meg púppal borítani. Na azon a ponton azért majdnem feladtam, lefelé menet viszont segítettem egy lánynak defektet szerelni (ritka látvány lehettünk), jót beszélgettünk, így visszajött az életkedvem. :D

    [ Szerkesztve ]

    "In mountain biking, there is no destination - just a bike, a rider, and a place to ride" (The Collective:Roam)

Aktív témák