Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • Tamoo

    MODERÁTOR

    válasz Nyugdíjas #49 üzenetére

    "...elkezdte lökdösni a hátsókerekemet pici gázfröccsökkel..."
    Én türelmes ember vagyok, de szerintem ettől elborult volna az agyam :(

  • Muton

    addikt

    válasz Nyugdíjas #49 üzenetére

    Applikálj egy kulcsot a kormányod végére. Harci szekeret kell csinálni a bicajból :D
    Ha már neked megy, akkor legalább karcolódjon is. Bár ez lehet, h önbíráskodásnak számít, vagy minek :))

    Muton#2316 - $z@r a drop >_<

  • rii

    nagyúr

    válasz Nyugdíjas #49 üzenetére

    aszittem, hogy már mindenféle barommal volt dolgom ... )))-: de ez durva

    nekem távolsági busz ment el kva közel ... de télleg közel. pirosnál beérem, balhjézok, röhög, szóváltás, majd a végén ennyit mond röhögcsélve: " ... dehát elfértünk nem? ... " )))-: persze .... csak én ijedtemben "átugrottam" a jobbszélső lekanyarodó sávba .... )))-:

    helyi buszos is csulkóssal szintén kva közel ment el. megállóba beérem. odamegyek mellé. nyár. lehúzot ablak. már-már könöyrgő esdeklő hangon megkérdezem szó szerint így: " ... maga szerint ez nem volt túl közel...." Rám néz unott arcal. Megvonja a vállát. Majd vissza az ajtókra. ))))-:

    nem találok szavakat. Beszarás. Vitáig vinni meg nincs értelme. Úgyse ismeri el, h ő volt a fsz. Jó eséllyel még tettelegességig fajunlnak a dolgok, én meg nem szeretnék idegeskedni rajtuk, megváltoztatni gondolkodáukat nem lehet. 1000 ből 100 amúgy is ilyen retardált, ha találkozol ezek közül 1-2-t, és lerendezed nyugodt hangnben, elmgyarázod higgadtan, megkéred.... , ottvan még mindig a 95-98 másik )))-: akik közül eggyel szintén találkozhatsz, és megint minden előről. Ez meg felőrli az embert.

    haver mondta, ha vett 6000 ft-ér tolyan kamerát, ami SD card-ra rögzít. ha van ilyen felvételem, amin látszik a veszélyeztetés, a rendszám, az nem bizonyító erejű veszélyeztetésre? saját felvétel nem felvétel?

    Ba cy lus: az a baj, hogy a kocsisok kizárólagos jogot éreznek az úttest használatára, )))-: ha véletlen lassabban megy át valaki az úton, már túraztáatják a motort, a kerósokat inzultálják, veszélyeztetik. Ha a járdáól megyek zenrán, akkor az a baj, ha az úttestnen az a baj, ha van keróút, akkor miért nem parkoló az a baj. Bezzeg ők ráállhatnak a zebrára, a járdára. Nekem tettlegességig fajult a múltkor egy szitáció, .... mert úgy parkoltak mint írtam,... 2 autó, a 2 m széles járdán....... de nem az a baj, hanem hogy még 2 napig szín ideg voltam utána. Úgyhogy én már igyekszem nem észrevenni.

    veszélyeztetés esetén meg komolyan mondom, a kormánynak kellene az autósok felé egy oktató kisfilemt csinláni, aki meg veszélyzetet keróst, azt egy hónapig arra itélni, hogy a váci-andrássy-budafokin tekerjen ____egy hónapig minden nap____!!!!!! nem pénz, nem börtön, nem közmunka. egye meg a szart amit főzött. (aki meg elüti, ne'aggy'isten, az meg több évig évig)

    piros-kapszula: https://www.youtube.com/watch?v=oW-VZVYohRg

  • amargo

    addikt

    válasz Nyugdíjas #49 üzenetére

    Gyalogosként éltem meg, hogy egy taxis behajtott a gyalogosok közé - már rég piros lámpája volt csak elaludt vagy mi -, barátnőmmel elugrottunk, de egy srácnak még arra is volt ideje, hogy visszakézből lecsapja a visszapillantóját. Nem tisztem az erőszak, de nem tudtam elítélni. A taxis egy pillanatra megállt, de akkor a gyalogosok közül - én is - elindultunk felé. Így inkább benyelte azt a nem kevés kárt.. ha jól sejtem 100e közeli volt ez az akciója.

    “The workdays are long and the weekend is short? Make a turn! Bike every day, bike to work too!”

Aktív témák