Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • Gergő_

    őstag

    válasz hoffman_ #43715 üzenetére

    nem értem a logikádat. miből raktad össze? én biztosan nem, nem állok le olyan arcokkal akik mutogatnak meg ordítoznak. minek?
    azt viszont nem értem hogy egy ilyen mutogatós mégis mitől lepődött meg amikor a vascső előkerült?
    azt gondolta hogy rózsacsokrot kap?
    nem ismerjük a teljes történetet.
    amúgy a bemutatás és a vascső lebegtetése elég hasonló dolog. mindkettő egyfajta fenyegetés, az egyik fizikai, a másik meg burkolt szexuális agresszió.
    szerintem nem kellene lejáratni a bicikliseket, ez az arc meg indulhatott akármilyen olimpián, nem egy úriember és elég alpári megnyilatkozással fejezte ki magát. mindenkivel előfordulhat ilyen hogy eldurran az agya, de nem lepődnék meg és nem osztanám meg a történetet túl sok emberrel.

    amikor (f)elcsapott az autó, az első dolgom az volt hogy elnézést kértem, mert szemmel láthatóan nagyon megrémült a nő és többnyire az én hibám volt a baleset.

    "„Ma újabb leckét kaptam a hazai közlekedési morálból. A Soroksári úton mentem a vágóhíd felé, amikor mellém jött egy kisbusz, és jól rám ordított valaki az ablakon kilógva, egy sörrel a kezében. Én már kissé elszoktam ettől az utóbbi időben, és amúgy is ez volt a második autós, aki veszélyeztetett 5 percen belül, hát bemutattam neki. Aki ismer, tudja, hogy nem vagyok túl agresszív az autósokkal szemben, még ha szabálytalankodnak is ellenem, de ez a helyzet megkívánta" -"

    Ez a történet sántít, és van benne pár közhely. nem agresszív, de nem is türelmes, 5 percig bírta.
    'de ez a helyzet megkívánta'
    mit kívánt meg, édes Istenem... Milyen helyzet kívánja meg a bemutatást. És akkor mit csinált volna ha hozzávágják a sörösüveget?!
    Végülis azt sem tudjuk hogy mi ordítottak rá, csak hogy sör volt az illető kezében és hogy veszélyeztették amitől eldurrant az agya.

    Ilyenkor kellene a kamera, persze nincs.

  • Def26

    félisten

    válasz hoffman_ #43715 üzenetére

    Nem biztos, hogy direkt csinálta az autós. Lehet, hogy csak figyelmetlen volt, és miután bemutatott neki józskapista bringás, elöntötte az agyát a szar, és revansot akart.

    Persze nem védeni akarom, de amikor asszony mellett ülök az autóban akkor mindig kiakadok a vezetési stílusán, és tudom, hogy nem direkt csinálja.

    [ Szerkesztve ]

    Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

Aktív témák