Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • Teasüti

    nagyúr

    válasz syberia #3563 üzenetére

    Hát, lezáráskor már eleve eldöntöd a c***** helyett, hogy érdemes-e próbálkozni. :)
    Én inkább eltöltök még 1-2 percet, mire kiötlöm a tökéletes helyzetet, vagy odébb tolom egy másik lehetőséghez.
    Még a tescos U lakatot is csak letámasztva tudták elnyírbálni egy házi videóban. Ezért nem is feltételezem, h két kézi erővel bárki nekileselkedne egy jobb fajtának. Meg ugye két helyen kell elvágni a lakatot, h ki is tudd szedni a bicajt. :) És elég necces hozzáférni, ha ügyesen zárja le az ember. (már ha nem akar kárt tenni a bringában :U )

    Mini U lakatnak nem vagyok a híve, elég könnyű hozzáférkőzni.
    Inkább vmi speckó biztonsági lakat kengyel védelemmel. Meg eleve a biztonsági zárak előrébb járnak technikailag, mint a biciklis/motoros gyártók zárai. :)

    Én egy magno-t használok a láncomhoz, ki van centizve a szélesség, egyszerűen nem lehet hozzáférni rajta a kengyelhez. :)

    Amúgy meg én hordom magammal a 4 kilónyi záramat, azon a 6 km-en kibírom, míg odaérek a sulihoz. :P

    szerk: ránézésre nincs érdemi különbség, azt vidd, amelyik tetszik! :))
    Vagy esetleg keress rá külföldi fórumokon, krpyto-ról vannak kinti topicok, talán a citadel-ről is.

    [ Szerkesztve ]

Aktív témák