Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • dqdb

    nagyúr

    válasz 55TRM #26854 üzenetére

    Tudomásom szerint ez már kifutott modell, amúgy jó. Van több Equinox is a topikban, nekem Solstice van, ami csak a hozzáadott lencsékben különbözik, maga a keret ugyanaz. Az ára kifutó modellként még jobb volt, 15e környékén árulták.

    venember83: a második linknél mennyire gáz, hogy arra sem veszi a fáradságot, hogy legalább megnézze, pontosan mit is szeretne eladni: Giant Raign X 6,7 vs Giant Reign X 6.7

    [ Szerkesztve ]

    tAm6DAHNIbRMzSEARWxtZW50ZW0gdmFka5RydIJ6bmkuDQoNClOBc4Ek

  • rétisün

    veterán

    válasz 55TRM #26854 üzenetére

    én ilyent használok, tulajdonképpen muszájból, mert szempont volt a dioptrizálhatóság.
    meg vagyok vele elégedve,a mellékelt 4 pár lencsével tényleg jó áron van (bár ahogy dqdb írja, volt már olcsóbb is) főleg, hogy van köztük fotokromatikus is.
    ami a hátárnya, hogy ha neked kell bele a dioptrizálható betét, azt külön kell megvenni, ha jól emlékszem olyan 6k körül volt.

    (#26872) dqdb: kétévente kiveszik meg visszateszik a szemüvegek közé. amikor én vettem az elsőt, 1 db kék keretes volt hamburgban, a shimano európai raktárában, mint kifutó modell. következő évben megint lehetett kapni, akkor cseréltem le ara a matt feketére, amit most is használok.

    minden velencén küzdőnek sok sikert, kerüljön az eső (meg a defekt) benneteket!! :C na jó, azért az eső ne ide jöjjön :))

    [ Szerkesztve ]

    war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

Aktív témák