Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • Muton

    addikt

    válasz szki #25975 üzenetére

    kb nekem is ilyesmi van. a problémám az, h a t nyél ellenére is tudja vágni a kezem, meg nagy. ha berakodok a hátizsákba , akkor az oldalsó zsebekbe megy a pótbelső, vizsgálókesztyűk, ragasztó, multitool, kulcs, előre naptej, pénz, igazolvány, a fő zsebbe a 3 literes vizes-ballon, és ilyenkor kapok hülyét, hogy rakjam be még a pumpát is mellé (meg széldzseki, vagy térdmelegítő, stb.). szóval jó lenne, ha csak az oldalsó zsebeket tömné meg. kulacstartós rögzítő ehhez is járt, csak én sokszor megállok fagyizni, sörözni, boltba, és nem kicsit kiborít ha a lámpák és komputer mellett még a pumpát is le kellene állandóan szedni.
    meg nagyon ritkán kapok defektet, általában csak a lépcsőházban szurkálják ki, szóval inkább defekt riasztóként viszem magammal :))

    fpeter07: ja, 1,5 felett kezd nehezedni a dolog, 3 bar felett, meg mondhatni gyilkos. ennél meg már csak az rosszabb, ha a szomszéd lány bicaját kell 4 barra fújni ilyen kis izéve, az orra előtt, amikor ciki előtte szétszakadni, meg a formás fenekétől amúgy is alig bírok a pumpálásra koncentrálni :DDD

    műhely pumpa & kompresszor ftw!!!4négy!négy4!

    GeneraL_XTX: én tavaly több hétig törött küllővel jártam. És tudod mi történ? Semmi! Szóval ne aggódj pár nap miatt...

    [ Szerkesztve ]

    Muton#2316 - $z@r a drop >_<

Aktív témák