Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Kobe

    veterán

    Pont ezen megy a vita: mindenkinek joga van úgy élni, ahogy akar, egyéni szabadságjogomat ne korlátozza semmilyen erő, ha nem veszélyes a társadalomra! Márpedig a fű és a füves nem tartozik ezek közé, ezen megy a vita!


    jogod van szívni, csak az a gond hogy állandó potenciális veszély a társadalomra, csak példaképp említenék egy beszívott sofőrt, aki kb ugyanazon a szinten mozog mint a mocsárrészeg sofőr, csak ezekkel az a gond hogy az ilyen minden esetben veszélyt jelent a társadalomra, elvégre pl egy potenciális cserbenhagyásos gázolást amit részeg sofőr vagy beszívott sofőr követ el, nem lehet kiszűrni, mindig van rizikófaktor...csak míg az alkohol esetében könnyebb lépni, pl a slusszkulcsokba épített szonda ami ha jelez, nem indítja a kocsit, stb, addig egy füvestől max annyit kérdezhetsz mielőtt kocsiba száll, mond csak, téptél ma ? és azzal el is van intézve

    de én szerény véleményem szerint azon a véleményen vagyok, hogy bármilyen szenvedélybetegséghez vagy függőséghez vezető szerrel csak a gyenge akaratú lúzerek élnek, akik azt hiszik, attól most jobb hogy minden bulin seggrészegre isszák magukat vagy úgy szétszívja az agyát hogy harminc éves korára egy 70 éves leépült nyugdíjas szellemi színvonalán leledzik
    fura, az utolsó 8-10 évemet végigbuliztam heti rendszerességgel, kismillió alkalommal voltam megkísértve, mégis nemet tudtam mondani a fűre, a cigire, a partydrogokra és egyéb hasonló holmikra, nem azért mert oylan húdenagyn veszélyes hanem emrt csak kényelmesebb az élet nélküle, nem kell attól rettegnem mikor hívnak be yardra csak szembesítésre, mondjál már pár szót a díleredről, stb. és asszem ez nekem kultúrált társasági alkohlfogyasztással helyettesítve többet ér mint pár álmatlan éjszaka
    és akkor a közhelyet is elmondanám, miszerint a fű egyenes út a nehézdrogokhoz, lehurroghattok, de személyes tapasztalat, hogy 100 % ig igaz, unokanővérem füvezéssel kezdte, utána partydrog kisebb adagokban, majd a keményebb partydorogk de az intravénásak kimaradtak hálisten, és akkor, amikor leszokott, bevarrták több mint egy évre dutyiba, holott csak fogyasztó, azzal az indokkal hogy közeli ismeretségben volt egy dílerrel....tényleg megérte a priusz, a megaláztatás, és a pár alált óra, modnjuk dícséretes hogy neki ahsznára vált, az eset óta teljesen más jellem, pozitív irányban

    [Szerkesztve]

Új hozzászólás Aktív témák