Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • daninet

    veterán

    válasz bsh #104448 üzenetére

    milyen telefonról van szó?
    Nem lehet, hogy opera gyárilag telepítve van, de te kigyomláltad/fagyasztottad és ettől még telepítve látja?

    bekapról nem tudok nyilatkozni, nekem működött most mikor legutóbb telefont cseréltem. Alkalmazás adatot nem ment csak azt, hogy mi volt telepítve, de névjegyek híváslisták stb átmentek és samsungról váltottam xiaomi-ra (amit azóta megbántam :DDD )

    google messages szar. ugye az iMessage-et akarták lemásolni, hogy csevegés/sms egy app de google mióta is szenved egy normális csevegővel? sztm 10 éve minimum. Egyet kellett volna csinálni ami a mostani google messages, csak azt is rendesen.

    erre az "olyan appokat mutat, amik nincsenek is" dologra tudsz példát mondani? Az szokott lenni, hogy egy app pl csak x képernyő átmérő felett telepíthető. Vagy régió lokkos. Google értelemszerűen megtalálja, de ha rákattintasz és playstore megnyitja már nem jeleníti meg, más esetben pedig "nem kompatibilis az eszközzel". Asszem régió lokknál nem jeleníti meg.

    mit értesz többnyelvű névjegy alatt?

    Van kétféle CSV export (sima és outlook). Próbáltad mindkettőt? Gondolom a vessző akkor lehet csak gond ha neked eleve van vessző valami névjegyben.

    Igen, azt az értesítést a google asszisztens dobja. Meg nem csak azt, hanem nagyon fontos egyéb dolgokat is :D

    google drive három pötty a fájl mellett és letöltés gomb :F ez azé nem trükkös
    tény, hogy pl docx-nél ez nincs ott hanem meg kell nyitni a docs-ban és ott letölteni

    [ Szerkesztve ]

    Miért vegyem meg, ha 3x annyiért, 3x annyi idő alatt megépíthetem? ´¯`·.¸¸.·´¯`·.¸><(((º>

Új hozzászólás Aktív témák