Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bsh

    őstag

    válasz trebrona #102952 üzenetére

    ja hogy valentin nap is volt? franc se tartja ezeket számon.

    mai: szarvason átutazó, benzinkúton megáll tankolni, kutst kérdezem, milyen étterem van itt, amit tudn ajánlani? aszongya ő most rendelt pizzát... köszi... de étterem? mit ennék? hát mondom semimi extrát, egy húslevest vagy egy rántotthúst, valami ilyesmit. akkor menjek a premier-be. na mondom azt láttam a főút mellett, azt legalább tudom hol van. de nem túl f*sszopó flancos hely az? mer' annak néztem. áááá nem,. ő ott evett múltkor rántotthúst, két szép nagy szelet volt, és kétezret fizetett.
    na megnéztem. f*sszopó hely: check. rántotthús: nincs olyan az étlapon. kétezeré: hát annyirét nem sok mindent lehet ott kapni. :U
    rendeltem egy alföldi gulyáslevest 1100, szar volt, szétfőtt, de a krumpli az nyers volt, hús mocsingos. aztán egy lájtos tésztát: toszkán pappardelle csirkével. na hát azt meg ott kellett hagyjam, ilyen se fordult még elő velem.
    étlapon séf neve: kisatírozva... vajon miért.
    ja, inni kértem egy cukormentes és szánsavmentes valamit. itt ilyen ice teák ugranak be menekm először. hát a pincér srácnak meg egy "limonádé" ugrott be: csapvíz meg citromlé. 680ft :D
    szóval jó hely volt...
    tanulság: benzinkutasban sose bízz! ;]
    pont most lettem kész a tegnai ebéd megfőzésével :D

Új hozzászólás Aktív témák