Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Peti...(16v)

    tag

    válasz Csápájev #79285 üzenetére

    Nagyon jól megfogalmaztad, tökéletesen egyetértek.

    Blaze: különösen a szóba hozott eszköz forgalmazójaként gáz az egyik oldal mellé állni...

  • SoundON

    tag

    válasz Csápájev #79285 üzenetére

    Kedves Csápájev és Peti...(16V)

    Először is Parcival ezt a kérdést már lezártam, tehát őt nem kívánom a kérdésbe újból belekeverni, de ha Ti megszólítottatok a témában akkor válaszolok.

    Hozzáteszem én sohasem lesek mások kijelentéseire célpontként. De ha valaki engem annak tekintve betalál és mindezt teljesen értelmetlenül, akkor arra válaszolok. Még az is lehet hogy határozottan, de ez nem meglepő ha valaki a semmiből egy "miaf@szról beszélsz te hülye gyerek tockossal" kapcsolódik be egy beszélgetésbe.

    Szerintem egy ilyen fórumon nem leszólni, meg egózni, meg okítani kell egymást! Főleg nem házigazdaként flegmán kijelentve kérdezni ha valamilyen okból nem tetszik egy adott ember szubjektív hozzászólása. Ha már minden képen hozzá akar valaki szólni, akkor értelmesen cáfolja meg a másik kijelentését konkrét dolgokkal, jelen esetben más ugyan ilyen tudású és ennél olcsóbb őrlő nevével. Ne pedig azzal kapcsolódjon be egy beszélgetésbe hogy amit mond valaki az hülyeség, vagy túlzó, vagy megalapozatlan.
    Rég nem az őrlőről szól ez az egész, hanem a stílusról. És sajnálatos ha ezt a pikírt stílust pont egy házigazda
    tolja.

    Amúgy meg nyelvtanilag teljesen helyesen, vesszőkkel elválasztva és érthetően fogalmaztam meg amit írtam, szóval igen is nagy adag rosszindulat és kötekedésre való hajlam kell ahhoz hogy félreértse valaki. Akinek írtam az nem értette félre. Vagy ha igen, akkor azt kulturáltan magában tartotta.

    Ha egymás után olvassátok érezhetitek hogy míg az egyik egy kávézásba teljesen belecsavarodott újonc topiktag lelkes, szubjektív élmény leírása egy kávéról és egy őrlőről, addig a másik egy egyszerű, kijelentő kérdésbe bújtatott szimpla b@szakodás!
    Na innen indult ki az egész. Ezt nem én vittem el rossz irányba... a többi meg jött magától.

    Remélem ezzel már tényleg abbamarad ez a szánalmas lelkizés. Tök unalmas.

    AMÚGY MEG BOLDOG ÚJÉVET ÉS MÉG TÖBB JÓ KÁVÉT KÍVÁNOK MINDENKINEK! :)


Új hozzászólás Aktív témák