Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • celf

    őstag

    válasz celf #61247 üzenetére

    na. hát érdekes ez az edigitalos cm702 sztori.

    selejtet vagy bontott gépet kaptam.

    nem két műanyag kis pöcök van benne, hanem 1.
    ez a műanyag pöcök gyárilag (vagy ki tudja, hogy) nekem a rossz rugóba volt belerakva.

    ezt nem én kamuzom ide, hogy kevésbé tűnjek hülyének, mert szétszedtem. tényleg rossz helyen volt

    extraság: a felső kúp és a rögzítőtárcsa közötti menet el volt nyírva. szintén gyárilag.
    később töltök fel pár fotót.

    szerelo srac adott bontott gepbol mindent.

    ez az egesz ha nem igy lenne, meg kene irni egy kisnovellaban.

  • Nimda

    addikt

    válasz celf #61247 üzenetére

    Teljesen szétkaptad az alsó részt? most olvasom :DDD :Y

    Én csak kitörölgettem ronggyal a babtartályt és daráltam vele döglött kávét, had tisztuljon egy kis kávétól :)
    A felső részt azért lekaptam, átnéztem, próbálgattam hogy lehet söprögetni majd a pangó kávét.Viszont a műanyag elemeken vannak elnyírások, gondolom a nem pontos megmunkálásból fakadó "javítások".Amúgy tökéletesen működik, illeszkedik, nem lötyög (kivéve a felső kés egy picit)
    Közvetlenül a forgalmazótól vettem.

    más: az alátéteket hogy lehet leszedni? ez olyan szinten rá van csavarozva, hogy meg sem mozdul. rendesen megfogni meg nem lehet a kúpot, hogy ne forogjon el, ha csavarni akarom.
    és az az "L" alak alátét az jó az ott?

    Hogy oldottad meg a leszedését?Nekem nem megy, hiába jobbos a menet, illetve semelyik irányba nem mozdul, nekem is elforog a motor.Nem mintha most alátéteznem kellene, de később jól jöhet.Az az L alakú alátét gondolom a terelést szolgálja a kések felé.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák