Hirdetés

Aktív témák

  • Kasza08

    őstag

    Hát ez hihetelen:(((
    Ma is suliba kellett volna mennem, de hála ofőnek, elmentünk egy másik iskolába, ahol felavattak vmi beton placcot.Reggel 3/4 6-kor keltem. SZOMBATON!!! Azon voltak a játékok(kézi, foci). A két iskola között folyt a harc - enyém, és ahova mentünk- lány vs. lány fiú vs. fiú felosztásban.
    Volt ott egy büfé, odamentünk, mindenki éhes volt. Én gondoskodtam magamról és hoztam otthonról. Az egyik ''idegen'' undorító módon csámcsogott, nyitotszájjal. Rászoltam, hogy légyszi csukottszájjal egyél. Erre ő: -Kussoljá, mert beverem a pofád. Én csak néztem rá, nem süllyedtem le az ő szintjére. Erre jön egy ottani tanár, és rászólt a gyerekre, hogy ő ne legyen olyan bunkó mint én. Én csak csodálkozdtam, mert csak azt tanítottam meg neki, amit az anyja elfelejtett.:( A tanár meg folytatja: Elég ha csak egy bunkó van itt. Ide jön egy másik iskolába és így viselkedik. aztán: - Nem szégyelled magad?
    -NNNeem - mondtam
    Erre mondja, mondja, mondja, én meg csak bólogatok, mondom mennyé má', mennyé má'. Nem hallotta aztán elment.
    Végre, hogy elment, mert már nem bírtam tartani a röhögést:D
    Jah, azt is mondta, hogy mondjam meg ki az osztályfőnököm mert felhívja. Mondom hívjad(persze halkan). Persze ott volt kint a pályán és drukkolt.

    Ebbe az iskolába se megyek többet az biztos:(
    Ráadásul, tiszta szemét az udvar, folyik a plafon, hót büdös van mindenhol.

    Ha nálunk van vmi rendezvény felnyalatják velünk az udvart, udvariasság, sütike és tejecske a vendégnek. :o

Aktív témák