Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Algieba

    őstag

    LOGOUT blog

    Igen, megint itt van az ünnepi szezon. :D Ma van Advent első vasárnapja.
    Idén jó gyors voltam, így már anyám, bátyám, legkisebb húgom ajándéka már megvan, most a két idősebb húgom ajándékát szerzem be. Az idősebbnek hobbi boltból vett alapanyagokból valami csili-vili dolgot csinálok, a középső huginak meg vásárolok egy adatkábelt az új SE telefonjához. :DDD
    20 ropi már elszállt az ajándékokra. Általában 30.000-ből megúszom az egész ünnepi hajszát. Profi vagyok. :)
    Szerintem, szép ünnep a Karácsony, a blogomból idézve:

    ''A Karácsony a gyertyafénnyel, a modernebb színes égőfüzérekkel, az örökzöld fenyőkkel, a sok étellel, a családtagok összejöttével; a sok külsösége ellenére a legősibb ünnepek közé tartozik és értékéből semmit sem vesz el a sok csiri-csáré giccses bóvli. És ami igaz, a kopasz és hideg télben, oly jól esik az embernek a ragyogó tarkaság. Aki szerint a Karácsony egy hipergiccses ostobaság, az nagyon boldogtalan és üres ember, nem látja a felszín mögött a mélységet, az örökre szóló, minden embert egyformán megérintő üzenetét: a telet csak együtt vészelhetjük át.''

    A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

Új hozzászólás Aktív témák