Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Bagoly

    senior tag

    válasz Jhonny06 #2440 üzenetére

    Köszönöm. :D

    Nem a flame volt a cél, hanem hogy valaki (mondjuk aki dolgozott már hasonló pozícióban az T-nél, vagy akkor az ITSH-nál, hogy még pontosabbak legyünk) írjon valamit arról, hogy milyen bérszintek vannak ott, illetve ez mennyire számít kezdő pozíciónak a cégnél. Nekem igazából "minden válasz jó", csak arra igyekeztem rávilágítani, hogy azért elég nagy szórás volt a válaszok között (később talán már kialakult egy konszenzus), illetve nekem picit úgy tűnt, hogy "értsétek már meg, hogy a kezdő IT-s (mindenféle szakmai körülírást nélkülözve) 250 nettót kap, míg a tapasztalt (itt sincs semmi körülírás) akár 500 felett is. Ez nekem így kicsit pongyolának tűnt, ezért próbáltam érdeklődni, hogy ki mire alapozza a gondolatait. Véleményem szerint ez a topik akkor mutatná a legtisztább képet, ha az emberek valóban betöltött pozícióit, a cég méretét, a felvétel dátumát, és a felvételi követelményeket/korábbi tapasztalatokat tartalmazná ferdítések nélkül. Tehát valóságos, múlt béli adatokat, nem elképzeléseket.

    Amúgy köszönöm a válaszokat még egyszer.

    ''A nagy nyíl útján, meg nem állva, hitesen és szerelmesen, förtelmeit egy rövid mának nézze túl szemem.''

Új hozzászólás Aktív témák