Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • daninet

    veterán

    válasz Dexter68 #95 üzenetére

    énis ezzel szórakoztam..nekem az vált be hogy az index fájlban megnézed mindig az aktuális dolog mire hivatkozik és azt a részt megkeresed a css-ben... ha photoshop fájlokkal van mégjobb mert layerell betűtípusal együtt megvan minden... ha nagyon át akarod szabni az macera mert az ilyen kész templatek nagyon széthullanak ha valamit kiszedsz...mindig kompenzálni kell őket átlátszó png-vel meg hasonló..legalábbis saját tapasztalat alapján ez ilyen...akor meg már jobb egy sajátot csinálni..az meg időigényes meg hozáértést igényel (de mint irtad neked van valaki aki ezt megcsinálja) megrajzolod hogy nézzen ki az oldalad és feldarabolod a megfelelő eszközzel utána pedig kimented az egyes darabokat... kollégád majd megírja hozá a dolgokat... :R

    Miért vegyem meg, ha 3x annyiért, 3x annyi idő alatt megépíthetem? ´¯`·.¸¸.·´¯`·.¸><(((º>

  • G.F.

    aktív tag

    válasz Dexter68 #95 üzenetére

    Én úgy csinálok egyedi weboldalt joomla motorral, hogy először összerakom html-ben. Minden js-el, css-el, webfonttal együtt. Mikor így rendesen működik, akkor egy másolatban átnevezem az index.html-t index.php-re, a megfelelő helyre beillesztem a joomla kódjait. headert, modulpozíciókat, stb. Ezt az alap template-ből is kiszedheted. Szerintem, ha html-ben működik a design, akkor a programozó cimborádnak nem jelent gondot. Azután generálsz neki xml-fájlt. Erre van ingyenes progi. Ezután zippelve bármikor telepíthető.

    Második út, ha találsz olyan templatet, ahol minden a neked jó helyén van, akkor a css módosításával, ahogy ajánlották előttem.

    Szóba jöhet még valamilyen framework használata. Ezekből van pár, és gyakorlatilag egy blank template-t kapsz, amit fúrhatsz, faraghatsz kedvedre.

    Azt írod, a html+css megy rendesen, így én ebben raknám össze a helyedben...

    Bocsi, elnéztem, és egy régi hozzászólásra válaszoltam. bocsi...

    [ Szerkesztve ]

    -gf-

Új hozzászólás Aktív témák