Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • VladimirR

    nagyúr

    válasz Gismo #1 üzenetére

    1. most en is nyithatnek egy topicot, hogy hibas maxtor-ok tulajdonosai ide, tamadjuk a markat, es too is ugyanennyien, vagy meg tobben lennenek

    2. a maxtorral igenis vannak gondok, de termeszetes, hogy a tobbeseg (pl. te is) ezeket nem tapasztalja (szar is lenne ha a maxtorok tobb mint fele hibas lenne, reg csodbementek volna)

    3. vagy nem latja be az illeto, hogy a hardverevel telleg gondok vannak hisz az az ove, es az hibatlan, (pl. matr_x, aki vedi a markat annak ellenere hogy leirta nala is jart egy sz*r peldany)

    4. ez mar-mar hitvita es mint ilyen semmi ertelme az egesznek (ha mar ilyen topic nyitasara szanod magad, valoszinu azt sem a maxtor hibajanak tekintened, ha a szemed lattara esne darabokra egy lemez)

    5. nekem is volt egy gyarihibas 10g-s maxtotom (kess fele nem ment, es csak ata33-at vitt, es ne mondjatok hogy az eleg, mert mar a 4.3-as quantumom tudta az ata66-ot)

    6. nelked vmiert szimpatikus a maxtor ami onmagaban meg nem hiba, de van 1, azaz egy darab maxtor lemez ami alapjan kijelented hogy a marka tokeletes (lehet hogy az az egyetlen mukodo maxtor a vilagon) szerk.: most latom megsem az az egyetlen mukodo, darab, hisz unokatesodnak is van egy, igy mar 2 biztos mukodik, de velemenyt mondani meg ez alapjan is igen nagy felelotlenseg, tudvan, hogy nem 5 db letezik osszesen a termekbol

    +1. mellesleg megemlitem, hogy a 80g-s deskstar(?) ibm vinyom tulelt 1 egymeteres zuhanast betonra+1 felmeteres zuhanast jarolapra (utobbinal haver levert egy szatyornyi (5-6) vinyot, amiket azert szedtunk ki a gepekbol, hogy a barkasz rezgese, amit a szgephaz csak tovabb erosit meg ne olje), mindezt badsetor, vagy barmi egyeb hiba nelkul (csak a rack fule tort el) nelkul

    [Szerkesztve]

  • VladimirR

    nagyúr

    válasz Bobo69 #34 üzenetére

    arra azert kivancsi lennek, hogy mi lehetett az a 70g ''fontos'' cucc?
    mert az egy dolog, hogy nekem is folyon tele van a 80-as lemez, es 2-300 megas cuccokat torolgetek, hogy legyen hely, de a fontos cuccok elfernek egy mini-rw(185mb)-n. akar haromszor is!

    ha esetleg filmeket, zeneket keszitesz (sokat) akkor bocs.

  • VladimirR

    nagyúr

    válasz Bobo69 #70 üzenetére

    Ezesetben ismet elnezest kerek, csak sokan hajlamosak a jatekokat, filmeket, zeneket is nagyonfontospotolhatatlan kategoriaba sorolni, mintha azokat nem lehetne elkerni a haveroktol, vagy letolteni netrol. Ezert is irtam a videokeszitest kivetelnek.

    piiisz

Aktív témák