Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • simonjoe

    senior tag

    válasz Pityu. #659 üzenetére

    Egyszerű lenne a tökére lépni, hisz van egy számlaszáma, arra utaltak, annak kellene lennie ellentételezésnek. Szóval borulhatna valahol a dolog, és nem is lenne bonyolult elejét venni. Mivel ezek nem történnek meg, így felbátorodva lopják az emberek pénzét. Rohadt régóta vagyok a virtuális térben, itt is. Mindig szívesen utaltam előre, megbízva az emberekben, és utaltak nekem is. Semmi baj nem volt. Most meg volt egy pillanatnyi rövidzár, pedig voltak egyértelmű jelek, és lehúztak. Nagyon xar ezt elviselni, főleg úgy, h eddigi életemben megbízva, hitelt adva az emberek szavának, törvényt tisztelve éltem. Igyekszem minden erőmmel azon lenni, h revansot vegyek. Figyelem, már a negyedik regisztrációja pár nap alatt, és nyomja tovább, gátlástalanul, pofátlanul, hisz tudja, ő ezt megteheti büntetlenül.

    #661herion:
    Oh, hát ez ment egy időben nálam nagyon. Egy barátom miatt telepítettem a WhatsApp-ot, ott ostromoltak folyamatosan ezzel a majomsággal, h küldenek futárt mert csak nyugodtan adjam meg az adataimat etc. Le is töröltem az alkalmazást, azóta csend van.

    [ Szerkesztve ]

    Joe

Új hozzászólás Aktív témák