Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dominó85

    veterán

    válasz pazirezz #419 üzenetére

    Már miért lenne gyerekes? Szerintem jogos elvárás, hogy 14+ év felett legyen annyira értelmes valaki, hogy miután 600x el lett mondva, felfogja az MTK6589-vel szerelt G4 még nincsen piacon. Inkább vallják be, hogy lusta dögök voltak visszaolvasni vagy nem képesek értelmezni a "pre-sell, pre-order" és hasonló angol kifejezéseket. Holott már jóideje létezik google translate is, ami mindenki számára elérhető. Arról nem is beszélve, hogy a legtöbb ide be érkező új arcnak luxus elolvasni az első hozzászólást. Jönnek a honnan érdemes G3-at venni kérdésekkel, amikor az is vagy ezerszer fel lett itt téve és meg lett válaszolva. Mint ahogyan a PowerVR SGX531 versus (komolyabb) játékok helyzete is. Most tegyek fel egy hosszú videót, amiben 30 játékot letesztelek? :U Tök felesleges, mert újfent 1 oldallal arrébb megint megkérdezik... Én szívesen segítek, de csak akkor ha tudok és a kérdés még nem volt milliószor megválaszolva.

    Más: Az aksi töltése nálam 3,5-4,5 óra. Szerintem tök felesleges ilyen meg olyan szuper töltőt venni hozzá, mivel meg van határozva a készülék mennyit tud felvenni. Azt nem fogja gyorsabban felvenni, max lassabban, ha gyengébb töltővel töltjük. Érdemes úgy kalkulálni a maradék százalékokkal, hogy este kelljen töltőre dugni, vagy akkor amikor az ember alszik, kertben dolgozik stb.

    Megint más: Thl W8 -> MTK6589, Cortex A9 Qual core; 1.2GHz
    Qual? Most ez vagy Quad elírva, vagy pedig Dual elírva és a teló újfent egy pre-sell kamu. Én még mindig úgy tudom, hogy az MT6589 platform nincsen egyetlen telefonnál sem sorozatgyártásban berakva. Pont ezt írta a Gizchina is egy cikkjében, hogy 2013 II. negyedév elejére várhatóak a telefonok vele. Mint korábban írtam, mindenki a saját felelősségére és pénzéért rendeljen csak ilyen telefont. De rinyálás itt ne legyen, ha két magos vagy nem az ami. Továbbá továbbra is fenntartásaim vannak a Thl W8-cal kapcsolatban. Az addig ok, hogy IPS panel, na de vajon OGS vagy GG védi-e? (Antelife-os válasz: this phone is not the gorilla glass, but the new phone - ennyit erről). 1GB ram... G4 2GB-vel is fog jönni. Megsúgom volt olyan játékom, ami 500MB ramot is tudott enni! 5"-on 5 pontos érzékelés? Kicsit gyér teljesítmény ekkora kijelzőn (aláírom felesleges a 10, de akkor is). Quadcore (ha igaz) és 2000-es aksiból 2 darab. Cserélgessen a hóhér. Adtak volna hozzá egy 3000-est, ha már 1,2cm vastag a telefon. 13MPixel hátlapi kamera feltűnően G3-ba is tett kialakításban, azaz a ledvillanó egy túró. Ismerve a kínai telók képminőségét, inkább tettek volna bele egy 5MPixeles minőségi kamera modult, mint sem egy ki tudja mire képes 13MPixel (dobálózzunk a számokkal) modult. PowerVR 544MP -> Antutu kép alapján most érték el a Samsung Galaxy SII szintjét... no comment.

    [ Szerkesztve ]

    * Péter - 06302461862 *

Új hozzászólás Aktív témák