Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • MiguelAngelo

    csendes tag

    Nem találtam hasonló hozzászólást, de ha volna, akkor dobjatok egy linket.

    A hibajelenség az, hogy játék indítása után elmegy a kép (valami olyan értelmű üzenet van, hogy No Signal). 3-4 játékkal próbáltuk, amik eddig CRT-n mentek.
    19''-os Sharp LCD tv-ről van szó. Windows-ban OK, DVD-t is lehet nézni rajta.
    Max. felbontás 1024x768, erre van beállítva.
    Lehetséges, hogy a játék magasabb felbontással akar futni, és ezért nincs kép?

    Egy naív kérdés: LCD monitorhoz nem kell valamilyen driver-t telepíteni?
    VGA: ATI 9200.
    A monitor nem az enyém, de ha jön valami használható ötlet, azt (előbb-utóbb) ki fogják próbálni.

    Annyit tanácsoltam nekik, 1. hogy nézzék meg a CRT-n, milyen felbontásban akar futni a játék, illetve
    2. egy egyszerűbb játékot indítsanak el

    Ezeknek még nem tudom az eredményét, de további ötleteket várok, mert nem igazán értek a témához...

  • Foglalt név

    addikt

    válasz MiguelAngelo #1 üzenetére

    2 verzió lehet szerintem:
    1. a számotokra jobb, olyan felbontás frissítés kombinációval indul a játék, amit nem bír a monitor. Általában ezt jelzi a monitor az OSD info menüjében Out of sync vagy hasonlót fog írni.
    2. Valami baj van a kártya hűtésével és terhelés alatt túlmelegszik, ezt akár kézrátételes módon is megállapíthatjátok. Ha elhalálozott pl. a ventillátor, akkor legalább a 3D-t nem kéne erőltetni, amig nem hidaljátok át a problémát. :R


    Esetleg próbálkozz itt: [link]

    [Szerkesztve]

Új hozzászólás Aktív témák