Hirdetés

Hirdetés

Aktív témák

  • Tarkovskij

    csendes tag

    Adott a témacímben említett J&W China (több ló nem indul) :O által gyártott NETBook? NoteBook? Laptop? :F
    [link]
    A kor szellemének megfelelni akarván felfeszítettem rá a Win7 32 Ultimate-et :Y
    Több mint egy éve üzemel a szerkentyű, nem kevés ősz hajszálat varázsolva a fejemre (a gyárilag 1Gb RAM-al néha lassabb mint egy 386/SX, pedig az régen volt :( ).
    Most sikerült szereznem egy Kingston 4Gb modult, nosza rajta gondoltam, hátha sikerül valami emberi sebességet kicsikarni a kis vágott szeműek eme világcsodájából. :U
    Újra indítás se kép, se hang! :F
    Kb. ötszöri szétszedés-összerakás után végre magához tért, Windows úgy szállt el kékhalállal, ahogy az elő van írva. :W
    Sebaj. Majd újratelepítés/javítás. :U
    Telepítő töltése közben, már a telepítési fájlok betöltése után rögtön kékhalál. :W
    Biosban simán látja a 4 giga ramot. :F
    Ubuntu LiveCD-t símán betölti, de ha bármit el akarok indítani, rögtön keményre fagy. :W
    A gyári RAM: Ramaxel RMT3010EF48E7W-1333 1GB SODIMM PC-10600
    Az új RAM: Kingston KVR13S9S8/4. 4GB 1Rx8 512M x 64-Bit PC3-10600. CL9 204-Pin SODIMM
    Elvileg működnie kéne, oszt mégse. :W
    Ha valakinek van tapasztalata, vagy tud valami bios frissítést ehhez az ipari hulladékhoz, kérem segítsen, mert én már szét kerestem az agyam a NET-en, de eleve ezen a típusnéven csak Magyar oldalakat találtam (mintha ezt a szemetet direkt nekünk gyártották volna a sárga veszedelmek :(( ), a J&W oldalán nem is szerepel még hasonló sem. :U
    Hálás lennék bárminemű segítségért. :R

  • CoolMan

    MODERÁTOR

    válasz Tarkovskij #1 üzenetére

    Üdv!

    A kérdésed tedd fel az Azonnali notebookos kérdések órája topicban.
    Legközelebb kérlek, ne nyiss új topicot, hanem használd a keresőt.

    Ezt zártam.

Aktív témák