Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • madgie

    titán

    válasz vadászcsiga #60595 üzenetére

    Pl? Gondolom csakkétmag, nincshaccol, meg hasonlók. Szerintem nexus-szint, csak nem tesztelőknek, hardveres fingreszelőknek. hanem felhasználóknak. Én már az omnia 7-ben szerettem az amoled-et, de a pentile elrendezést a legnagyobb rákfenéjének tartottam a technológiának (mint technikai, mind esztétikai okból), ez itt megoldott, rgb elrendezést kapott. Az amoled miatt tök jól kivitelezhető, hogy ha zsebből előveszed, már mutatja a képernyőn az értesítéseket (fekete háttérrel, minimálban, ergo tényleg alig eszi az akkut). A formája is tetszik (a Nexus-okkal ellentétben) és nem kell romokkal bombázni, hogy normális (értsd: nem LG és Samsung) kezelőfelülete legyen.

    De asszem megvárom a végleges 7.1-et, hátha összekapja magát az apple (mostanában túl sok szoftveres bugjuk van, például ég a pofám helyettük, hogy egy egyszerű airplay nem jön sokszor össze apple tv-vel, iphone-nal, ipad-del...)

    manchester85: nekem volt droidom, ott is van vagy 50-100 megvett alkalmazásom :D De mondom, megfontolandó részemről is egy ugra-bugra, még úgy is, hogy az iPad tuti marad.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák