Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Ragnar95

    nagyúr

    válasz icecave #42419 üzenetére

    Kellemes lehetett :P :DDD
    Gép témához: sokáig nem volt saját gépem, mivel elég keveset gépeztem, arra a kevés játékra meg jó volt apámé is, aztán kb 13évesen kaptam az első saját gépem egy HP pavilion dv6 személyében, imádtam azt a gépet, itthonra is tökéletes volt és utazásokhoz is, de aztán eljárt felette az idő és apámnak noti kellett, úgyhogy megkaptam a régi asztalit kicsit felturbózva :D Onnantól maradtam is asztali vonalon, mert utazáshoz ott volt a netbook, aztán meg az iPad, itthonra meg fontosabb volt a nagyobb kijelző. Most ugye pár hónapja egy iMac boldog tulaja vagyok és ahhoz képest,h 5éves a gép, simán hozza azt a sebességet, mint az 1 éves asztalim, egyedül a RAM kevés néha kicsit, ráadásul ígyis a max 4giga van benne, de remélhetőleg a Mavericks ezt is megoldja :) Jövőre viszont gondban leszek, hogy mi legyen, cipeljem-e a 20"-os iMacet magammal vagy vegyek egy MacBookot helyette...Egyszer kivinni még nem is lenne olyan para az iMacet sem, illetve akár kint is vehetnék akkor már refurböt, ha nagyon arról van szó, csak utána amikor hazajövök pár napra, 1-2hétre, akkor maradék gép nélkül, ami nem lenne a legjobb, mert azért nyárra csak nem hagynám kint az iMacet, szóval nem lenne a legegyszerűbb a hordozása, viszont a 15"-os MBP nem éppen olcsó, a 13" viszont nagyon kicsi nekem, otthonra meg ugye még a 15"-nál is lehetne nagyobb...Esetleg lehetne még egy MacMini és ha csak magát a gépet hordozom, akkor nem probléma, mert nagyon kicsi, csak az megint kompromisszumos megoldás, mert kell külön monitor, hangszóró, amiket már nem tudok hordozni...

    Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

Új hozzászólás Aktív témák