Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • máyköl

    veterán

    válasz manchester85 #31344 üzenetére

    Ahány ember annyiféle.
    Mi nagyon más típusúak vagyunk.
    Én nem olyan típus vagyok, mint a mai fiatalok nagyrésze.

    Én mindig azt akartam, hogy egyetlen egy lány legyen az életembe, akivel le is akarom élni az életem, aki a gyerekeim anyja lesz, stb. És úgy érzem, hogy megtaláltam ezt az embert. Minden passzolt. Annyira egymáshoz illettünk...
    Ma a fiatalok meg inkább csajoznak, váltogatják sűrűn a barátnőjük, eszükben nincs megházasodni, kicsapongó életet élnek. Tőlem ez mélységesen távol áll. Én össze akarok életem szerelmével házasodni (fiatalon), és családot alapítani vele. Mert én a családban hiszek.

    Lehet, hogy ezt most szánalmasnak találjátok majd, de pár hónapja veszítettem el életem szerelmét, és bár már könnyebb, csillapodott a fájdalom, de eszemben sincsen feladni. Igen, hónapok óta próbálkozok nála újból és újból. Sokan szóltak, hogy ennek semmi értelme, lépjek már túl, miért alázkodok meg ennyire. De szerintem nem megalázó helyzet az, ha meg akarod menteni a kapcsolatodat életed szerelmével... Egyszerűen nem tudom elképzelni a jövőmet ez a lány nélkül, nekem ő jelent mindent a mai napig is. Kérdés manchester, hogy te mikor tennél meg ennyit egy lányért? Véleményem szerint akkor, ha szívből szerelmes lennél. Mert szerintem ez a szerelem... Amikor képtelen vagy elengedni.

    Lehet, hogy nektek baromi idegen a felfogásom, hisz máshogy gondolkodtok az életről, de őszintén elmondtam nektek mi van bennem.

    Látom sokan nagyon máshogyan gondolkoztok, de r3dsnake -el mintha egy húron pendülnénk... :)

Új hozzászólás Aktív témák