Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • manchester85

    addikt

    válasz GoldRiot #11703 üzenetére

    Goldriot!

    Valóban zsírosodik a teló, én is sokat törölgetem, ha ezen jelentősen segít a fólia, az egy jó pont, majd ezt is átgondolom.

    A tapintásról semmit nem tudok, ezért nem is tudok ez ügyben mit mondani. Csak ez a hercehurca, meg szappan meg minden hangzik mókásan, ami őszintén szólva elrettent,

    Ha a hátulját fóliázzuk, nyilván jobb a tapintása, már ami a tapadást illeti. Na, kb. ez lesz a 3. hsz-em, amiben leírom azt is, amit eddig. A hátlap fóliázással semmi gondom nincs, hisz védi a hátlapot, de a kijelzőtapintást semmilyen téren nem befolyásolja. A tapadást is vszeg elősegíti, tehát nyilván biztosabb fogást jelent. Csak azt nem értem, ez miért nem jött le számodra az előző hozzászólásomból? Hol írtam én bármi negatívumot arra, ha valaki csak a hátlapot fóliázza? Olvasd el még egyszer, máskor megspórolhatsz vele néhány sort.

    A személyeskedésedre pedig nem vagyok kíváncsi, máskor ha érdekes hozzászólásokat írok, üsd le nyugodtan a magas labdát, ne utólag, példa nélkül példálózz vele, kösz.

    i6 Silver

  • Doresz

    tag

    válasz GoldRiot #11703 üzenetére

    Köszi szépen :) Remélem így is marad. Már csak arra vagyok kíváncsi, hogy fogja bírni a kiképzést.

    manchester85: ez a szappanos dolog tényleg mókás. Mikor csak tervezgettem az iPhone-t, már akkor körülnéztem telefonvédelem terén, és bár jónak tűnt az IS és társai, elriasztott a vizes applikáció. Aztán meglett a készülék, és mégis úgy döntöttem, hogy felteszem rá. Mert tényleg használ. Sokat számít tapadásban. Az egész folyamatot pedig ne úgy képzeld el, hogy iPhone-t bedobom a vizes tálba, mellé a fóliát, kiveszem és rányomom. Épp annyit fújok a fóliára, mint amennyit pl. egy monitorra fújsz ha megtisztítod. Ha ésszel csinálod, nem folyik be sehova.

Aktív témák