Hirdetés

Aktív témák

  • vladgabor

    tag

    válasz spedyboy #24460 üzenetére

    Mivel létezik internet, ezért a reklám nem muszály, hogy a TV-ből érkezzen.....

    Nemrég óta van iPhone-om, korábban szinte csak Nokiám volt, viszont meguntam őket mert meguntam a készülék tudása és összeszerelési minősége közti fordított arányosságot :D

    És mint írtam, most úgy gondolom, hogy jobb az iPhone....sok mindenben, de pl nincs memóribővítés (ha 1 év után beszarik, akkor annyi), és blablabla sokan leírták.

    Ha valakinek pl tetszik a Symbian, de egy adott készülék nem aakor választhat másik készüléket. De ha valakinek tetszik az iPhone/Touch-ra írt OSX, de maga a készülék nem, akkor cseszheti. Ez persze nem gond, hanem tény, cégek stratégiai döntése.

    A probléma az, hogy egyes emberek úgy tekintenek (totál elvakultan) erre a telóra, mintha valami istenség lenne, holott csak egy nagyon jó termék, még sokkal jobb marketinggel. De még ez is elviselhető lenne, ha nem próbálnák a nyilvánvaló hibákat/hiányosságokat "megmagyarázni". Vannak ilyenek és kész, más termékeknek is. Ha létezne tökéletes teló, akkor nem lehetne újakkal kijönni, sokkal magasabb áron :DD

Aktív témák