Keresés

Hirdetés

  • Ilyen lesz a Zenless Zone Zero

    gp A készíők egy hosszabb gameplay videót osztottak meg velünk a hamarosan megjelenő játékból.

  • Retro Kocka Kuckó 2024

    lo Megint eltelt egy esztendő, ezért mögyünk retrokockulni Vásárhelyre! Gyere velünk gyereknapon!

Aktív témák

  • bepe79

    addikt

    válasz keIdor #13454 üzenetére

    Ez is igaz, azt nem mondtam, hogy nem telepítek alkalmazásokat sem, de ahhoz is bőven elég itthon a wifi, vagy a PC-n keresztül eléri az iPhone-om a kábelnetet az iTunes segítségével. Tehát telepítgetek is, használok app-okat (pl. GPS progit fogok valszeg'), van rajta zeném, hogyha szintén szökőévente egyszer 3 órát vonatozom, akkor ne únjam magam halálra, a wifin keresztül lekérdeztetem vele itthon és munkahelyen az e-maileket, és az időjárást, néha telepítek játékokat rá, és játszom rajta, de többnyire telefonálok és SMS-zek vel a barátnőmmel, mint a legtöbb ember. És nem, még mindig nem látom be, hogy mi a fenének kéne nekem mobilnet, amikor itthon tudok netezni, munkahelyen van nyílt wifi háló (tudok netezni, ha nagyon akarok), a kettő között meg félúton 1 órára a tömött BKV-járművön meg nem tudok. Na bumm. Elképesztő nagy probléma. Nem is tudom, tényleg, hogy minek nekem iPhone.. :D Szerintem ezt kicsit túlragoztuk, gyanítom, hogy rajtam kívűl még sokaknak van iPhone, akik nem a telefonon neteznek, vagy nincs is mobilnet csomagjuk, netalántán van mobilnet csomagjuk, de soha a büdös életbe nem neteznének 3.x"-es képernyőn, mikor ott a 19-2x"-es képernyő a PC-re kötve.

    [ Szerkesztve ]

    Xiaomi Poco F5 12/256 5G Black | Must have games for Android:CSR2,Oddworld:Stranger's Wrath,Dark Meadow:The Pact,Hearthstone,Fallout:Shelter,Starfront:Collision,Life is Strange,Six-Guns,Horn

Aktív témák