Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Reag3nS

    senior tag

    válasz Armahun #7950 üzenetére

    Modemet sem vittem volna be. Szolgáltató hozta oda, vigye is el!

    CyberGames >>> http://cybergames.hu/

  • Intruder2k5

    MODERÁTOR

    válasz Armahun #7950 üzenetére

    Persze, ilyenkor már nem küldenek semmit, legalábbis ezt mondják... Bezzeg ha ajánlatról, vagy szerződésről lenne szó! Be akarnak tartani! De ne aggódj, kiküldik! Mellesleg a modemre is azt mondják, hogy vidd be, de szerintem 10-ből ha 5-en visszaviszik, akkor sokat mondok, és soha nem keresi senki!

    Én ismerek olyan embert, akinél a szerződés felmondását megelőzően közvetlenül - talán 1-2 héttel előtte - vonalhiba volt, és két naponta jártak hozzá a szerelők, de lustaság, vagy nem tudom milyen ürüggyel, sosem nézték meg, hogy tulajdonképpen mi a hiba, hanem mindegyik csak kicserélte a modemet, és továbbállt! Barátunknál pedig ott sorakoztak a modemek az asztalon, majd tele lett a hócipője az egésszel, és akkor felmondta a szolgáltatást. A modemei - vagy négy darab - azóta is megvannak, de ha vissza is vitte volna, akkor is csak egyet kellett volna visszavinni, hiszen a többit a szerelő lecserélte, mondván rossz, csak ott hagyta, hogy dobja a kukába... Persze semmi baja sem volt egyiknek sem!

    Na persze ezzel nem buzdítani akarlak, hogy már csak azért se menj sehova, ha Te úgy gondolod természetesen bemész, de ha nem, akkor ki fogják küldeni! Ne félj, nem mondanak le róla!

    Az Invitel-es időszakom előtt, mikor kábelnetes voltam, és felmondtam a szerződést, Pestre kellett volna bevinnem a kábelmodemet! Gondolhatod, hogy szaladtam vele! Mondtam az ügyfélszolgálatosnak, hogy tudják a címemet, a modem be van csomagolva, a szerelőik rendszeresen járnak erre, jöjjenek be érte, előzetes időpont egyeztetés után! Nem gondolja, hogy én a hónom alá csapom a modemet, és utazok Pestre??? Aztán így is lett, vagy egy hónapra rá csengett a telefon, a szerelő hívott, hogy erre jár, és beugrana a modemért. Elvitte, ennyi!

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák