Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Haradim

    csendes tag

    válasz #41133696 #18008 üzenetére

    Igen, nagy segítség, ha van az embernek egy B terve, csak nálam az sajnos nem játszik.
    Igazából én az internetet kb. 25% böngészésre (időjárás, hírek, stb.) 25% letöltésre és a maradék 50% marad a online játékok. Nos az hogy ilyen packet lossos a net az sem a böngészésben nem érdekel (annyira nem irritáló az a pár mp-es töltésidő növekedés, vagy az hogy 1-2 kép nem tölt be), illetve a letöltésnél se annyira irritáló, de online játéknál.... :((( És ezért is nincs mobil netem, mert egyszerűen ki se használnám (értem itt ez alatt főleg azt, hogy én kb. facebook mentes életet élek :R )

    És igen, ez frusztrál a legjobban, nem úgy mint tizenéves fiatalságot (semmi offense/személyeskedés), akinek tényleg van bőven szabadideje erre és egész nap tolhatja, de én ha hazaesek 10-12 óra meló után és egy kiadós vacsora után az asszonnyal vagy csak egyedül tolnék valami online játékot kikapcsolódásképpen (főleg ebben a nagyszerű időben), akkor ne az legyen már, hogy szétlaggolom az agyamat, vagy egyáltalán nincs internet...

    Szóval vicc, hogy arra lenne a internet hogy kikapcsolódjak/lazuljak rajta, ehelyett szétvisz az ideg az ilyen sz*rságok miatt...

Új hozzászólás Aktív témák