Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #41133696

    törölt tag

    válasz Lauda #21399 üzenetére

    Ja Youtube partner minősítésem van :K [kép]

    Az imént nem fejtettem ki bővebben a dolgot VDSL HGW-d esetében. Az elméletet mondtam. A legjobb az tehát ha a belépőnél van a HGW elhelyezve közvetlenül, de nálam sem úgy volt. Hanem 2 szobával arrébb. Így is 20 helyett 21-23 Mbps-mal töltött (20-as VDSL2-t adtak ki csak, mert 27000-volt a maximum a vonalon), jó kérdés, ha közelebb van, akkor a hiányzó 3-4 Mbps összejött volna e ahhoz, hogy kiadják az L-es csomagot?!

    Esetedben viszont még jobban oda kell figyelni, mert 70 Mbps-ot tudó VDSL-ről van szó. Ilyen sebességnél már minden számít. Ha nem tudod otthagyni ahol jelenleg van, vagy nem tudod a belépőcsatlakozási ponthoz áthelyezni, akkor (is) javasolt UTP kábellel összekötni a HGW-t, mert az árnyékol a legjobban. Az ügyeletes szerelővel le is beszéltem telefonon anno, csak amikor meghallotta, hogy fúrni kellene, inkább átadta az ügyet a hétfői kollégáinak akik viszont PVC-t hoztak...

    A kórháznál már szerelik a konkurens légkábelét, ott már az inviteleseknek 8 órás szolgáltatás kiesésük van.
    [kép]

    Mi is kaptunk lapot, hogy majd 29-én lesz 8 órás.

Új hozzászólás Aktív témák