Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Intruder2k5

    MODERÁTOR

    Sziasztok!

    Ez a döntés nem csak a mobilnetesekről szól, sőt, róluk szólt a legkevésbé. Ellenben az ilyen jelszintek és sebességtesztek posztolgatásának semmi értelme, ez legfeljebb a szomszédságban előfizetni szándékozóknak nyújthat némi támpontot, adhat információt, azonban a város, vagy netán az ország másik végén lévőknek teljesen irreleváns, hogy egy adott végponton, hogy működik a szolgáltatás, az semmilyen fokú garanciát vagy választ nem nyújt arra nézve, hogy nála mi várható, vagy éppen most miért nem jó. Még havonta 1x, ahogyan változik az időjárás, azt mondanám oké, de mindezt akár naponta többször ismételni abszolút értelmetlen volt. Ez egyébként nem egy friss keletű probléma, már akkoriban aktuális volt, mikor én Topikgazda voltam itt, több megkeresést kaptam privátban, amikor nagyon megszaporodtak az ilyen jellegű posztok, hogy tegyünk ellene valamit, mert elvesznek a köz számára is hasznos infók a sok jelszint között. Mivel most ismét felfokozódott kissé a vita a témában, így a leválasztás mellett döntöttünk, ami egyébként jobb felül a téma tudnivalókba is jelezve van, illetve itt a topikban is ki lett hirdetve egy kiemelt hsz-ben, de ha ez nem lenne elég, a Topikgazda is tud róla. Ha valakinek nem felel meg a közös topik, akkor javaslom egy logoszféra téma nyitását, ahol másoktól nem zavartatva, kedvére posztolhatja ezeket, sőt bármi mást is amit csak szeretne.

    Azzal természetesen továbbra sincs semmi probléma, ha valakinek műszaki gondjai vannak, és a kérdése megválaszolásához szükséges a jelszintek ismerete, ilyen esetben azok továbbra is jöhetnek ide, ha viszont valaki csak saját kedvtelésére, vagy egy szűk kör rendszeres informálására posztolgatja azokat, azt a jövőben a másik topikba tegye. Ez az ország egyik legnagyobb internetszolgáltatójának a topikja, így nem ~5 ember jelszintjeiről kell szóljon. Nem kell tehát úgy felfogni ezt, hogy most néhány panaszos kedvének eleget téve elrontottuk másik néhány ember játékát, egyszerűen csak mivel ezek olyan információk, amik a nagyközönség számára semmitmondóak, nem ide valók.

Új hozzászólás Aktív témák