Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Sentinel80

    aktív tag

    válasz SH4D0W2011 #10 üzenetére

    Engem Ed Boon ba egy zavar, olyan kicsit - már elnézést kérek mindenkitől -, de mint egy félnótás, aki össze vissza mindent tweetel, mert gondoljatok bele mennyi mindent igérgetet, de a cikk is utal rá:

    Watchmen Rorschach, Spawn vagy Arnold Schwarzenegger T-800 és ugye volt egy ilyen kép is, ahol aztán ezek közül egyiket se ismerni fel, hol van itt Hellboy, Spawn - WTF a Raiden figura, mikor bemutatták Sub zero t...:

    Én emiatt kicsit bizonytalan voltam, hogy jó ötlet volt e az ultimate.

    Szerintem jobb lenne, ha nem húzná a rajongókat, hanem pontosan elárulná vagyis arról tweetelne, ami meg is valósúl.

    Engem amúgy az is idegesített, hogy elkezdték az eredeti MK HD készítését is, az akart lenni a HD\Arcade collection és ahogy a MKX et elkezdték fejleszteni az egészet kukázták (nem akartak talán konkurenciát vagy akadást a MKX el), pedig már elkezdtek dolgozni rajta, behívtak színészeket. Gondolajatok bele, a régi móka, filmszerű hatás, de már HD ban. Erre mit tweetel ki szintén Ed, hogy volt, de elkaszálták..kuka az egész. Emiatt kaptuk az arcade colelction ismét 1:1 kb ugyanazzal a grafikával.

    A soha el nem készült Classic MK HD:

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák