Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • eurolac

    senior tag

    válasz Tomka4 #28 üzenetére

    Szia! Ritkán szoktam fórumokba írni..., azonban én is találkoztam ezzel az AVG problémával, és tudom, hogy nagyon idegesítő.Addig kerestem, amíg rátaláltam a következő oldalra:

    http://forums.microsoft.com/Technet-HU/ShowPost.aspx?PostID=2304928&SiteID=52

    Itt leírták egy illetőnek,- akinek szintén gondot okozott az AVG - hogyan lehet a Biztonsági Központból kitörölni.
    Nekem sikerült, remélem Neked is fog sikerülni :C és még másoknak is tudtam segíteni!! :K

    Más: én is használtam hosszabb ideig Avast-ot, de többször azzal szembesültem, hogy csak akkor ismert fel kártevőket, amikor bekerült az adatbázisába, egyszóval akkor felismerte, de nem lehetett tudni, mennyi ideje volt fent a gépemen.
    Az AVG jóval nagyobb adatbázissal rendelkezik szerintem, csak mellé valamilyen rezidens nemkívánatos -programokat írtót kell feltenni, mert azok ellen nem véd. Ingyenesen nem nagyon találtam semmit a Windows Defenderen kívül.Arról meg semmilyen infot nem találok, hogy mennyire hatékony.

    Üdv.

    Eurolac

Új hozzászólás Aktív témák