Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • pcnet

    addikt

    válasz freezer922 #2404 üzenetére

    Nálam eddig Voda volt a tuti. Mindenhol van térerő. Telekomnál a város 80%án GPRS volt csak. Később vettem Blue Mobile SIMet, ami ugye szintén Telekom hállózatot használja. Szintén GPRS a város 80%án. Szeptember 26án behal a SIMem, mert nem töltöttem fel. Volt még rajt 700 ft, gondoltam nem hagyom elveszni, elő fizettem 500 ft-ért 100 mega netre. Legnagyobb meglepetésemre mindenhol stabil edge. Mondjuk az igazsághoz az is hozzá tartozik, hogy mikor megvettem a Blue SIMet, még nem volt kitörhető micro SIM, GSM boltos haver vágta ki SIM vágóval. Utána kértem SIM cserét, ez már a kitörhető verziós. Lehet vágáskor sérült a chip. Bár ugye előtte Telekom SIMmel is GPRS volt. Fene tudja! Nézd meg mindhárom szolgáltató weblapján a lefedettségi térképet. Ennél többet szerintem nem tudsz tenni. Max veszel minden SIMből és próbálgatod a csomagokat/hálózatokat. Holnap megyünk kollégával junikozni a puszta közepére. Kíváncsi leszek mit alakít Blue (Telekom). A biztonság kedvéért viszek Tesco (Voda) SIMet is. :D

    Röviden, tömören, szerintem így látatlanban senki nem tudja megmondani, ahol élsz milyen a lefedettség. Balaton parton LTE van, 13 km-re délre meg csak GPRS. Lefedettségi térkép a tuti. Szvsz!

    “A szervizben munka folyik, nem víz. Ezért a szerviz rövid i.” by Fagyallo

Új hozzászólás Aktív témák