Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • KROK640

    veterán

    válasz hobizoli #995 üzenetére

    Szép Camaro... de hogy benne is él?
    Előszöris, ez az autó át van alakítva jelentősen. Bármennyire is próbálja az ellenkezőjét kelteni ez kurva gáz! Aztán pl 17 percnél mikor lefekszik látszik a hátsó ülés mögött a csomagtartó össze van nyitva, mint az 1940-es évek Business coupeinál (amerikai autók, Chevy, Plymouth stb) ahol tényleg az volt, hogy az üzletkötő a kocsijában aludt. SZVSZ Ma már ebből kinőttünk életvitelszerűen (2-3 nap talán elmegy -- tavaly egy Renault Trafficban "laktam" 9 napig az egyik fesztviálon, az elviselhető volt, sőt szerettem :D amíg tudtam h csak átmeneti ).

    Másik oldalról anno Chichagoban volt egy 1950-es évek beli autó, amiben bent élt egy hajléktalan (pontos tipusra nem emlékszem, de úgy rémlik h 1957-es és sárga volt az autó -- talán Lincoln? az tuti h "under the el" volt - évekig volt fotózva h minden változik csak a kocsi nem aminek újságpapírokkal volt lefedve az ablaka)

    Meg egyszer sokéve láttam egy félszemű fiatal (19-20 körüli) szőke csajt, aki egy 1986-os Chevy Blazerben élt, persze ezt sem találom. :(

    Inkább azt kérdezzék miért nincs szobrom, mint azt, hogy miért van...

Új hozzászólás Aktív témák