Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • lapa

    veterán

    válasz ToBeY #1 üzenetére

    üdv. ha minden igaz ahhoz kevés a beépített hatótávolsága, meg az csak irda és nem fog tudni olyan jelet csinálni, amit a tévé megeszik. esetleg www.tavir.hu-n nézz körül, de ott sem az van amit keresel. ahogy tudom a sima irda vevő sem tudja a távirányító jeleit venni (legalábbis az én dell notimon a girder sose látott semmit egyik távirányítóból se...)

    persze nem értek hozzá csak küzdöttem vele pár kört. azt viszont tudom, hogy a tavir.hu-n lévő infra vevő látja a noti jeleit. erről még annyit, hogy pl. egy girdert felrakva a célgépre az folyton villog mert a noti pofázik a vakvilágba. lehet, hogy ilyenkor a célgép megakad, legalábbis a girder megakasztja a hangot ha jelet kap... ezzel nemtom előbbre vagy-e.

    egyébként ha jóltom nokia 7650-hez volt vmi távirányító progi meg pda-hoz is van szóval korántsem biztos hogy nem műx, de én live még nem láttam ilyet, pedig sokat küzdöttem hogy a hulladék nokia 6310 legalább erre használható legyen.

    ha zöldet beszéltem akkor remélem javít valaki és akkor ez meghunyászkodó upsz...

    [Szerkesztve]

Új hozzászólás Aktív témák