Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • keopsz

    HÁZIGAZDA

    ja.
    ut partyak vagyunk mind egy szálig(Parci+me biztos :), bár ez soxor kimerül abban, h azzal tesztelem le az ultrát elsőre, mert olyan timedemo-m van hozzá, h tyű! :))

    asztán a q3a. bár teszthez kicsit jobb a quake, gyorsabb, meg nagyon kafa az ui-je is. viszont a játék során a karakterek messze nem olyan ütősek, mint amikor kiválasztod őket, az összes szereplő komolytalanul szaladgáló kretén in da real play, és lehet, h mindenekfeletti a death match-re, de a pályák (amúgy biztos állítható..) fizikai tul-jai, ill. az, amilyen kapcs. van közted, meg a talaj közt, na, az annyira elnagyoltnak tűnt nekem egy ut-után, h úgy éreztem, jégen csúszok, h nincs stabil kontakt a "lábam" és a talaj közt.. gagyi h a fegyvereknek nincs két üzemmódja, gagyi, h vannak tök használhatatlan fegyverek..

    és én még szinte semmmi sem játszottam vele.. ja, a pályák nagyon hasonló arculattal bírnak, ilyen hell a lelke mindennek jellegű az összes, ami nekem uncsi.. meg az egész halálhaláldevilbloodhörgésszuszogás stuff-ból is kinőttem már, a doom az egyszer rég volt klassz..

    és az az érdekes, h van olyan ismi, aki 92 óta nyomja, olyanokat csinált doom2-ben, h nem volt párja, q2-ben is egész magasan jegyzett úgy scene-ügyileg, bár leginkább magának jáccik/jáccott, és nem trófeákért, meg mportál-os dicsőségér, szal van a senator, aki újabban ut, nothing else. matters.

    és ha már ő is, és mindenhol azt hallani, h ki lett gyomirtózva a q3a, és csomó spec. fícsör már nincs benne, amitől a régebbi ver-ek jók voltak, bár én ebben ugye nem vagyok kompentens.., akkor, bár rengeteg helyen ebből komoly teológiai viták nyílnak, h ut v q3a, szal akkor talán inkább ut.

    ja, akinek köll a plusabit-os ut demo, h hozzámérhesse a kombóját a mieinkhez, az dobjon mail-t, és postafordultával ott figyel majd a dm8 cuccos.. :)

    cantante di sampietrini

  • keopsz

    HÁZIGAZDA

    (jó sok időm van, basszus, 10.5k char-t dagasztottam ma a fórumon.. ez asszem napi csúcs.. :)))

    cantante di sampietrini

  • keopsz

    HÁZIGAZDA

    "kompentens" - jó' van keopsz, magyar nyelvtan 5ös.. :)

    viszont felpusziltam a site-ra a demo-t, http://plusabit.tvnet.hu/html/editorial/dm8_by_plusabit.zip néven elérni.

    cantante di sampietrini

Aktív témák